רובנו מייצרים לעצמנו תסריטים במוח. אנחנו אחלה בימאים. רק מה? כמעט תמיד הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו מופרך ולא אמתי. מה גם שאנחנו הופכים לגרופי שלו ומאמינים בו באמונה שלמה.

הסיפור שאנחנו מייצרים משפיע באופן ישיר על מצב הרוח שלנו עד כדי כך שאם הסיפור בראש מפחיד ומדאיג אנחנו יכולים לפתח חרדות בעקבותיו.

הקטע של החרדות הוא שברוב המקרים אנחנו מרעילים ממש את המוח שלנו בסרט אימה ואנחנו דבקים בו ומדביקים לו חיזוקים ואישורים שגומרים לנו את הבריאות ומשתקים את הנשמה שלנו.

במפגשים עם לקוחות שלי אני מבינה שאחת הסיבות לבלאגן הגדול בבית הוא הסיפור שהתקבע להם בראש. אחת הלקוחות שלי אמרה לי שאין סיכוי שבעולם שהיא תצליח להיות אי פעם מסודרת ואני חולקת על כך מפני שכמו שכל ידע אחר נרכש אפשר ללמוד לחיות חיים מסודרים ומאורגנים יותר. פשוט צריך ללמוד ולהתלוות לאדם מקצועי וללמוד לשחרר חפצים שלא משרתים אתכם יותר, ללמוד לשנות דפוסים והרגלים מעכבים ולהתאים פתרונות אחסון פרקטיים לכל חפץ, מסמך או בגד. ברגע שבונים תשתית נכונה ומדויקת מצליחים להתגבר על הבלגן.

איך החרדות קשורות גם בתחום סידור הבית?

מאד פשוט. אנשים מסתגרים בבתיהם ולא מזמינים אליהם איש מפני שהם פוחדים שיגלו את הצדדים שהם מנסים להסתיר. לעיתים לוקח להם שנים עד שהם מתגברים על הפחד ומעיזים להכניס אליהם שירות מקצועי כמו שלי. זה לא פחד רגיל או בושה – זו ממש חרדה שלא יגלו ושלא ידעו איך הם חיים.

אם גם אתם סובלים מחרדות "הסוד הגדול" על מנת להתגבר עליהן הוא להריץ לעצמכם סיפור חדש ומקדם במוח כדי שירומם לכם את הנפש. פשוט לבחור בסרט חדש חיובי שבו אתם מאמינים בעצמכם וביכולות שלכם ואז חשוב שהסרט הזה יהפוך למנטרה בראש שלכם ובכל רגע שהסרט הישן יחזור וינסה להשתלט על החדש פשוט לנער אותו מעצמכם באלגנטיות ולהגיד לו: תודה חמודי, הבנתי את הקטע, שרתתי אותך בנאמנות שנים רבות אבל עכשיו אני בוחרת להמשיך קדימה בדרך חדשה שתוביל אותי למקום טוב יותר. ואז לחזור לסרט החדש ולדבוק בו ולהאמין בו באמונה שלמה עד שהוא יהפוך לבילט אין- ממש לחלק ממך.

כדי להיות בטוחה שהסרט החדש שבחרת מעצים ולא שקרי, עצמי את העיניים והרגישי בגוף. אם התחושה שתחווי היא רוגע, שלווה ושחרור זה אומר שזה הסרט המדויק עבורך ואם להפך זה סימן שכדאי להחליף את הסרט בראש. ההבדל בין חרדה לדיכאון הוא שאנשים דיכאוניים התייאשו והפסיקו לחלום יותר לעומתם אנשים חרדתיים לא מוותרים אבל הסרט שהם מביימים משתק אותם, מקפיא אותם ומונע מהם לעוף גבוה/ לעוף על החיים.

חשוב להיות מאד מפוקסים ומפורטים לפרטי פרטים בסרט החדש שמכניסים לראש. קדימה, רוצי לבחור סרט מעצים

לקביעת פגישת אישית לייעוץ ואימון לסדר כדרך חיים מוזמנת להתקשר אלי

טלפון אחד ואתם מסודרים!