איך איך מגיעים לתוצאות?


אנשים מתפלאים שהם לא מצליחים להגיע לתוצאות שהם רוצים. הם לא מצליחים להפוך את החלומות שהם חולמים למציאות.
האמת שהדרך להצלחה רצופה בעבודה והשקעה אבל רוב האנשים לא מוכנים להשקיע ולקחת אחריות על החיים שלהם.
בלתי אפשרי להשיג חלום מבלי להשקיע למען הגשמתו.
מי שרוצה להצליח להשיג לחייו ולהגשים את חלומו, חייב לעבוד ולהתעסק רק בחלום מהרגע שהוא מתעורר עד הרגע שהוא הולך לישון.
 נסו להיזכר בהצלחות שהיו לכם בעבר. איך הצלחתם להשיג אותן? אילו פעולות עשיתם כדי להשיג את מה שהשגתם?
אם התוצאות שלכם בחיים הן שאתם מתעוררים  בבוקר לעבודה שאתם לא אוהבים ושאתם לא מרוויחים את הכסף שאתם רוצים להרוויח אז האמונות שלכם כלפיי עצמכם הן אמונות שאתם לא מספיק טובים ושאתם לא תצליחו לעולם להשיג את מה שאתם באמת רוצים ושתמיד יש אנשים יותר מוצלחים מכם.
יתכן שגם התפיסה שלכם לכסף ולקריירה לא ממש חיובית. יתכן שאתם חושבים שכסף יוצר סכסוכים או שכל העשירים רשעים או בודדים או שאתם חוששים להרוויח כסף מפני שאז אנשים יתרחקו מכם או להפך – אם תתעשרו אנשים ירצו להתחבר אליכם רק בגלל שיש לכם כסף ושאתם עשירים.

אם תתעוררו בבוקר ותגידו לעצמכם כמה העולם הזה דרק וכמה המגפה הזו נוראית ותאמינו לכל שטיפות המוח בטלוויזיה לגבי מספר הנדבקים או מספר הנפטרים אז אתם תעבירו את השליטה של האחר על החיים שלי.
אבל אם תיקחו אחריות על החיים שלכם ותבדקו מה באמת קורה אז תבינו שהשליטה בידיים שלכם ואתם תתחילו לפעול למען המטרה שלכם.
על כל אחד מאתנו להיות בפוקוס על הדברים שאנחנו רוצים להשיג. על החלום שאנחנו רוצים להגשים. למשל: אם המטרה שלכם היא לסדר את הבית מפני שאתם לא מוכנים לחיות יותר בכאוס, עליכם להחליט על אזור מסוים בבית שאתם מתלבשים עליו והתחילו לתכנן אילו פתרונות אחסון אתם צריכים ומאילו חפצים עליכם להיפרד ועל מה אפשר לוותר ולתרום לאדם אחר שזקוק לכך יותר מכם.
ההבדל בין אנשים מצליחים לבין אנשים שנכשלו בכל דבר הוא שאינם מוכנים להתחייב למען המטרות שלהם ולכן הם לא מתפקסים (פוקוס) על המטרות שלהם.
אני מניחה שאם הגעתם לכאן אז אחת המטרות שלכם בחיים היא סדר. אתם מרגישים שהבלאגן השתלט עליכם ועכשיו הזמן המתאים לטפל בעניין. הרבה פעמים אנשים מחליטים לטפל סוף סוף בדברים שמטרידים אותם אבל משום מה תמיד יש משהו אחר חשוב יותר לעשות ואז הם מוותרים על המטרה שכ"כ רצו להשיג לחייהם. תמיד ישנן הסחות דעת ותמיד קל להגשים קודם את חלומו של אדם אחר אבל מה עם הרצון שלכם. מה עם השאיפות שלכם? איך תרגישו אם גם הפעם תקפחו את עצמכם ותוותרו בגלל תירוצים שמונעים מכם את התגשמות חלומותיכם? זה בסדר להקשיב גם לדברים שאתם רוצים להשיג לעצמכם – זה לא הופך אתכם לאנוכיים. האמת שאנשים יכבדו אתכם יותר אילו תדאגו לצרכים שלכם קודם. בדרך הזו תוכלו להוות השראה לאחרים הנוטים להזניח את המטרות שלהם.

כמו שתמיד אני שואלת את עצמי ברגע שיש לי מטרה: "איך את מתכוונת להשיג את המטרה שלך? מה הצעדים שעליך לעשות לקראת השגתה? מה תאריך היעד שאת בוחרת על מנת להגשים את המטרה? "

ברגע שיוצרים מחויבות לדבר יותר קל להתייחס לכך מבלי להתעלם.

קחו את עצמכם ברצינות מפני שאף אחד אחר לא יעשה את זה עבורכם.

ואם אתם מכירים את עצמכם מספיק טוב ואתם יודעים שאתם צריכים ייעוץ או אימון משמעותי כדי שתגיעו רחוק ותצליחו להתגבר על המכשולים התקשרו אלי עוד היום וביחד נעשה סדר בחיים שיוביל לתוצאות אמתיות