אנשים מתפלאים שהם לא מצליחים להגיע לתוצאות שהם רוצים. הם לא מצליחים להפוך את החלומות שלהם למציאות.

האמת שהדרך להצלחה רצופה בעבודה ובהשקעה אבל רוב האנשים לא מוכנים להשקיע ולקחת אחריות על החיים שלהם.

בלתי אפשרי להשיג חלום מבלי להשקיע למען הגשמתו.

 מי שרוצה להצליח בחייו ולהגשים את חלומותיו חייב לעבוד ולהתעסק רק בחלום שלו מהרגע שהוא מתעורר עד הרגע שהוא הולך לישון.

רוב האנשים מתעסקים בדברים שהם לא רוצים להשיג. אני מגיעה לארגן להם את הבית או המשרד וכמעט כולם בלי יוצא מן הכלל משתפים אותי כמה הם לא מרוצים מהחיים שלהם, מהעבודה שלהם, מהזוגיות שלהם, מהגוף שלהם, ממערכות היחסים שלהם.

הם מתעסקים כל הזמן בכל מה שלא מצליח להם במקום בדברים שהם כן מצליחים והם מתעסקים במה שהם לא רוצים במקום במה שכן מרגש אותם

אם התוצאות שלי בחיים הן שאני קמה בבוקר לעבודה שאני לא אוהבת ואני לא מרוויחה את הכסף שאני רוצה להרוויח אז האמונות שלי כלפיי עצמי הן אמונות שאני לא מספיק טובה ושאני לא אצליח לעולם להשיג את מה שאני באמת רוצה ושתמיד יש אנשים יותר מוצלחים ממני.

גם התפיסה שלי לכסף ולקריירה כנראה לא ממש חיובית. יתכן שאני חושבת שכסף יוצר סכסוכים או שכל העשירים רשעים או בודדים או שאני חוששת להרוויח כסף מפני שאז אנשים יתרחקו ממני או להפך – אם אתעשר אנשים ירצו להתחבר אלי רק בגלל שיש לי כסף ושאני עשירה.

הכל קשור בסופו של דבר בזרעים שאני זורעת בגן התודעה שלי.

הרי עץ תפוחים לא היה מניב תפוחים אם הייתם זורעים בו זרעים של לימון. זה עובד בדיוק אותו דבר לגבי גן התודעה שלנו. אם בתודעה אזרע זרעים של אני לא מספיק טובה/יפה/מוצלחת/חברותית/עשירה/מבינה/יזמית……… אלה יהיו הפרות שלי – אני לא מספיק טובה ומוצלחת וכשרונית בכלום.

כולנו רוצים לעשות שינוי בעולם החיצוני אבל האמת היא שעד שכל אחד מאתנו לא יעשה שינוי בעולמו הפנימי ובתודעה שלנו שום דבר לא ישתנה בחוץ.

אפשר להחליף בן זוג או עבודה אבל את עצמנו אנחנו גוררים אתנו לכל מקום.

אם אנחנו רוצים לעשות שינוי משמעותי בחיים שלנו אנחנו חייבים ללחוץ על SHIFT ביחד עם קונטרול DELETE על הגישה שלנו ולהיפטר מעשבים שוטים בגן התודעה שלנו ממש כמו שהחקלאי עוקר מהשורש את העשבים במטע ובבוסתן שלו אחרת העצים לא יצמיחו את הפרי שהוא מבקש שיצמח שם.

אם אנחנו מתעוררים בבוקר ומיד פותחים חדשות או פייסבוק אז אנחנו בפוקוס על מה שאנשים אחרים חושבים ולא על מה שאנחנו רוצים להשיג לחיים שלנו.

אם אני אתעורר בבוקר ואגיד כמה העולם הזה דרק וכמה הממשלה הזו דרקית אז אני אעביר את השליטה של האחר על החיים שלי.

על כל אחד מאתנו להיות בפוקוס על הדברים שאנחנו רוצים להשיג. על החלום שאנחנו רוצים להגשים. למשל: אם אני רוצה גוף חתיכי ובריא, הפוקוס שלי צריך להיות על להתעורר מוקדם ולנעול נעלי ספורט וללבוש בגדי ספורט ולצאת החוצה להליכה או ללכת לחדר כושר ולא משנה בכלל מה מזג האוויר בחוץ.

ההבדל בין אנשים מצליחים לבין אנשים שנכשלו בכל דבר הוא שהם לא מוכנים להתחייב למען המטרות שלהם ולכן הם לא מתפקסים (פוקוס) על המטרות שלהם.

כדאי שכל אחד מאתנו יתחיל לראות מה כן טוב בחיים שלנו ומומלץ אפילו לשים תזכורת בפתק או ביומן מפני שזה מאד קל לשכוח את הטוב ומיד לשקוע ברחמים עצמיים ובדברים שחסרים לנו

אם לבכם חפץ בשינוי, הוא נמצא ממש במרחק נגיעה מכם. ברגע שתתחילו להעריך את מה שיש לכם תצליחו לגלות את הסוד ותמצאו את האושר שאתם מחפשים.

זה הרגע לפתוח את העיניים ולהבין שהחיים מתקיימים כאן ועכשיו כי זה הרגע היחיד שקיים באמת וכל רגע אחר הוא אשליה.

על מה אני מודה עכשיו?

על כך שכתבתי לכם את הדברים החשובים האלה ויש מצב שתצליחו להגשים את החלומות שלכם

לפגישת יעוץ לסידור הבית ולאימון אישי ממוקד איתי התקשרו אלי עוד היום