סידור ארונות

איך יוצאים מהארון?

סידור ארונות נשמע להרבה מאד אנשים כמשימה בלתי אפשרית.

נשים רבות מתפתות למבצעים אטרקטיביים בחנויות ואז הן מגיעות הביתה עמוסות שקיות עם השלל החדש אבל ארון הבגדים כבר מפוצץ בכמויות אדירות של פריטים ואין  מקום תלייה או מדף פנוי להניח עליו את הבגדים החדשים.

ארון בגדים הוא אחד ממוקדי הבלגן העיקריים בבית.

הדברים שלנו כבר מזמן לא סתם חפצים אלא מאגרי זכרונות ורגשות וללקוחות שלנו לא פשוט להיפרד מהם ובמקרים מסוימים הם מתקשים אפילו להעביר אותם למקום אחר.

כשאנחנו מגיעות ללקוחות כדי לסדר ולארגן ארונות בגדים, אנחנו מוצאות ארונות עמוסים לעייפה בבגדים,

סידור-ארונות

נעליים, אקססוריז ואפילו תכשיטים והחללים בארון אינם מנוצלים בצורה נכונה. אין הפרדה נכונה בין הבגדים, אין הגדרת קטגוריות ובמצב כזה שאין תכנון מדוייק, רצים להזמין ארון נוסף ובכך הם חונקים את חלל החדר ומעמיסים על חדר השינה והם מוצאים את עצמם בתוך קובייה צפופה של מיטה ושני ארונות קיר ושידת מגירות החוסמים וסוגרים כל זרימת משב אוויר רענן במקום להפוך את חדר השינה לפינת אהבה נעימה ומחבקת.

במקום להוציא כספים על ארונות ופתרונות אחסון נוספים, אני ממליצה לכם להזמין אותי כמומחית לסדר וכבר 16 שנים שאני בעלת חברת: מסדרים באהבה ובעזרת הידע והמקצועיות שלי נוכל לתכנן ביחד ארון בגדים פונקציונלי. תמיד אתם יכולים לשנות את סדר המדפים ואת המרחקים בניהם עפ"י פרטי הלבוש השונים.

תוכלו להוסיף מדפים קנויים במקום אחד ממוטות התלייה בארון. כמובן שכדאי להיפרד מקולבים עבים שתופסים נפח נכבד בתלייה ובמקומו לתלות קולב דק וכך תוכלו לתלות לפחות 5 חולצות נוספות. 

מיינו ובדקו מה אתם ממש לא לובשים כבר מעל שנה ואין סיכוי שתלבשו ופשוט שחררו והיפרדו ממנו. התחילו לאוורר את החיים שלכם מעומס מיותר. 

אין סיבה מוצדקת להשאיר בארון חליפות ומעילים שבחיים לא תלבשו אותם רק בגלל שכואב לכם לזרוק אותם מפני ששילמתם עליהם הרבה מאד כסף – מה עדיף?

מה הטעם להישאר עם העומס הזה אם לא משתמשים ואין מקום לדברים אחרים?

כמובן שאם יש שפע של מקום וחדרי הארונות מתוכננים היטב ויש לכם שם מרחב עצום אז אפשר להישאר עם כל הכמויות האלה אבל לא כולכם גרים בוילות מפוארות עם חדר ארונות עצום ומראה מרשימה ומוזהבת המכסה את קיר המסדרון מהתקרה עד הרצפה.

ממליצה לכם לתלות פריט אחד בלבד מפני שלא תדעו על קיומם של האחרים המסתתרים תחתיו.

 

הקפידו על קיפול פרקטי החוסך מקום בארון

ארגנו קטגוריות ברורות כדי שתמצאו בקלות את גופיית הספגטי הכחולה מבלי להפוך ארון שלם מפני ששכחתם איפה הנחתם אותה.

ובמקרים שאתם מבינים שאין סיכוי שתדעו או תרצו לעשות את זה לבד ונמאס לכם לחיות בבלאגן ולבזבז זמן יקר בחיפושים, הזמינו אותנו ותקבלו סידור ארונות חלומי!

לקוחות ממליצים עלינו