מי אני

מי אני

אריזת בית במעבר דירה

אריזת דירה בחיפה והצפון

מי אני?

אני איילת מייסון ואני מוציאה אנשים מבלגן!

איילת-מייסון-מסדרים-באהבה

מבעיות קשב וריכוז למנטורית לסדר וארגון

איך מנפתי את הקושי שלי לעסק משגשג?

כולם שואלים אותי מאיפה הגיע הרעיון להקים עסק כזה בעיקר כששירות כזה עדיין לא היה קיים בלקסיקון של האנשים

האמת שהכל התחיל מכך שסבלתי מבעיות קשב וריכוז. עם השנים כבר כילדה סיגלתי לעצמי שיטת עבודה מדויקת וברורה. לכל קטגוריה היה מקום משלו וכן לכל חפץ או דף עבודה שקיבלתי מביה"ס.

ברגע ששולחן הכתיבה שלי, המגירות וארון הבגדים היו מאורגנים, הצלחתי להתגבר על בעיית הסחת הדעת. זה לא שהיא נפתרה לחלוטין אבל הצלחתי להתמודד עם אתגרי השגרה וביצוע המשימות שנדרשתי למלא בבית ומחוצה לו.

עם השנים סייעתי לבני משפחה וחברים לסדר ולארגן את המשרד והמסמכים, את המטבח ופרויקטים נוספים בסטיילינג ועיצוב וכך נולד הרעיון של מינוף הקושי שלי לעסק משגשג המסייע לאנשים רבים להתגבר על הבלגן בבית ובחיים ולחוות תחושת הצלחה,סיפוק ושמחה

כשהקמתי את מסדרים באהבה לפני 16 שנים הבנתי שתקופת מעבר דירה יוצרת קושי ולחץ פיזי ונפשי עצום על הרבה מאד אנשים והיה לי ברור שבזכות הידע המקצועי שלי, יחד עם הסבלנות, היעילות והאדיבות שלי – תהליך מעבר דירה ייחרט בזיכרונם של אנשים כחוויה טובה.

במהלך אריזת בית אני שמה דגש על מיון החפצים עפ"י הקטגוריות השונות והאריזה מתבצעת בסדר מופתי. הלקוח שותף מלא בתהליך ושום חפץ לא ייזרק מבלי אישורו.

כמו כן, בפרויקטים של סידור ניירת שום מסמך, פריט לבוש או חפצים לא ייעלמו על דעת עצמי.

מסדרים באהבה הוקמה מתוך שליחות לסייע לעזור לאנשים החיים בבלגן תמידי ובגלל חוסר זמן, מגבלה פיזית או חוסר ידע בתחום סידור הבית אינם מסוגלים להתגבר עליו בעצמם. הלקוחות מספרים שהם לא מבזבזים יותר זמן יקר בחיפושים אחר חפצים מפני שהם יודעים בדיוק לאן לגשת. בעבר הם נהגו לבזבז גם כסף מיותר על רכישת חפץ או בגד שהיה להם בבית אבל בגלל הבלגן הם לא הצליחו למצוא אותו.

בעזרת השיטה שפיתחתי הלקוחות שלי מאמצים הרגלים חדשים וברורים לסדר ומצליחים לחיות חיים מאורגנים ומשחררים יותר.

לקוחות ממליצים