לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

סידור וארגון הבית זו המומחיות שלנו!
מעבר דירה בלי כאב ראש!

אני רוצה לשתף אתכם בעניין מרגש במיוחד עבורי.

אתם יודעים, לנהל עסק קטן או גדול זו משימה כמעט בלתי אפשרית על אחת כמה וכמה בתקופה מאתגרת כמו התקופה המורכבת והמסובכת הזו.

זה אומר להיות מומחים במה שעושים, להיות ספצית בשיווק, ללמוד איזו פלטפורמה הכי טובה, זה ללמוד את השוק, לדעת מי קהל היעד שלך, לבנות תכנית עסקית, לנהל עובדים, לענות ללקוחות שלא מכירים אותך ולהאמין שגם אם יש לך מיליון מתחרים הם יעדיפו רק אותך, זה לדעת להמציא את הגלגל מחדש בכל פעם, זה לבנות אתר כדי שמישהו ישמע עליך, זה לקדם אותו בגוגל ואולי בפייסבוק, זה להגיע לפגישות מינגלינג, זה להיעזר בטובי המומחים לכל דבר בעסק, זה לבנות לך את האימג' שלך, זה לתכנן את המותג שלך, זה להגיש מע"מ לרו"הח שלך בכל חודשיים ולשלם למדינה חלק משמעותי מההכנסות שלך ולדעת מראש שאין לך שום זכויות.זה להתמודד מול מוסדות חסרי רגש, זה להמשיך לעבוד גם אחרי שאתה משכיב את הילדים לישון, זה לצ'פר את העובדים שלך זה לשמח את הלקוחות שלך ולתת להם הרגשה שהבחירה שלהם לגביך הייתה נכונה ובעיקר להוות דוגמה אישית עבור כל מי שאתה בא איתם במגע.

חתיכת פרויקט, לא? 

אבל אחרי קרוב ל-17 שנים כבעלת חברת מסדרים באהבה הדבר שמרגש אותי במיוחד הוא הרצון של לקוחות מרוצים לפרגן לי ולצוות שלי. לקוחות שהיו שבעי רצון מהשירות שהענקתי להם והם לא משחררים אותך מהבית שלהם מבלי לכתוב לך המלצה או לספר עליך בווידאו. זה לא משהו שאתה מתחנן בפניהם שיעשו אלא זה בא מהלב שלהם ובגלל זה אני עדיין מתרגשת כל פעם מחדש כשזה קורה ואני אף פעם לא לוקחת כלום כמובן מאליו.

לקוחות מספרים עלינו, או לקוחות ממליצים –  ככה קראתי לפרק הזה באתר מפני שזה ממלא לי את הנפש בשמחה.

אז אני שמחה לספר לכם שלפני שש עשרה וחצי שנים קולגה שלי ואני היינו החלוצות בתחום בארץ. הראשונות שהקימו עסק כזה מדהים שהוקם על מנת להקל על המוני אנשים אבדי עצות שלא יודעים מהו סידור וארגון הבית והם לא יודעים איך לעבור דירה בלי לחץ אטומי והם לא מצליחים להבין איך אריזת דירה יכולה לעבור בשלום, בנועם ברוגע ובחיוך

זה הזמן להודות לכולכם לקוחות נפלאים שלי. גם על כך שהאמנתם בי וגם על כך שאתם מוקירים לי ולצוות שלי תודה

תודה רבה 

לקוחות ממליצים עלינו