עיצוב פנים למשרד - איך תבחרו את הריהוט המתאים למשרד?

בחירה נכונה של רהיטים יכולה לשדרג את המשרד ואת סביבת העבודה. בעזרת ריהוט מתאים ניתן לבדל את המשרד מול המתחרים, להשאיר רושם ראשוני חיובי על הלקוחות וגם למנוע עיכובים ופגיעה בתפוקה של העובדים. מצד שני, יש המון אפשרויות ריהוט משרדים ולא תמיד ברור מה הדרך הכי טובה לעצב אותם.

הכנת שיעורי בית

השלב הראשון בעיצוב פנים למשרד בכלל לא קשור לבחירת הריהוט, אלא להכנת שיעורי בית. זה השלב שבו צריך לקחת מידות מדויקות של חלל הפנים, לחשוב על היקף פתרונות האחסון לפי סוג הפעילות של המשרד ולבדוק מה הפרופורציות הנכונות שיהפכו את המקום לנעים לעבודה ולישיבה.

שמירה על פונקציונאליות

על בסיס ההכנה המוקדמת קובעים סדר עדיפויות לבחירת ריהוט משרדים אסתטי או פונקציונאלי. כאן העצה הכי טובה היא לשמור על פונקציונאליות גם אם זה בא על חשבון אסתטיקה, כי לאחר מכן ניתן במידת הצורך לבצע התאמות ושינויים. בפועל, מומלץ למשל לוודא שהפריטים החשובים בהישג יד, שהשולחנות מרווחים, שהמדפים בגובה הנכון ושיש פינות אחסון לכל עובד.

נוחות עבור העובדים

עובדים שמרגישים בנוח במשרד ישמחו להגיע אליו מדי בוקר והתפוקה שלהם תעלה בעקבות המוטיבציה הגבוהה. לפיכך, כדאי לנצל את ההזדמנות של עיצוב פנים ובחירת ריהוט משרדים על מנת להגביר את תחושת הנוחות ולשמור עליה. אם לא בטוחים איך לעשות את זה, אפשר לערב את העובדים או לפחות את מנהלי המחלקות בתהליך קבלת ההחלטות.

התאמה לאופי המשרד

כל משרד מתמחה במשהו אחר ולכן הריהוט חייב להתאים לו. התאמה לאופי המשרד משדרגת את הריהוט בלי קשר לשאלה כמה הוא עלה והיא מייצרת תחושה של הרמוניה בחלל הפנים. לבסוף, כל שנותר הוא להישאר במסגרת התקציב ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

 

ריהוט למשרדים בוחרים מתוך היכרות עם כל השיקולים

לסיכום, בחירת הריהוט המתאים למשרד תלויה בגודל ובמידות ומחייבת שמירה על פונקציונליות. תוך כדי העיצוב ובחירת הרהיטים, מומלץ להציב את הנוחות של העובדים בראש סדר העדיפויות ולא לשכוח להתאים את התוצאה הסופית לאופי של המשרד ולתחום הפעילות שלו.