איך לנקות דירה לפני מעבר?

מעבר דירה הוא אירוע מרגש מאוד מצד אחד, ומצד שני כזה שכרוכה בו טרחה רבה. מצד אחד, הצורך לארוז את כל החפצים שהצטברו במשך השנים בדירה הנוכחית ומצד שני הצורך לוודא שהמקום החדש שבו תחיו מוכן לקראתכם.

במקביל להכנסת כל החיים לתוך קרטונים, אתם גם רוצים מן הסתם לנסות ולשמר את שגרת החיים המוכרת עד לרגע המעבר, למרות שחלק גדול מהפריטים ההכרחיים כבר ארוזים. בנוסף, ישנם סידורים בירוקרטיים רבים, גם מול הרשויות וגם מול חברות התשתיות השונות (אינטרנט, טלוויזיה, גז וכו') – ומעל לכל אתם גם חייבים לנקות את הדירה החדשה עוד לפני הכניסה אליה וגם לנקות את הדירה הישנה לפני שמפנים אותה סופית.

התוצאה: עומס רב במיוחד שמתורגם ללחץ נפשי, קושי פיזי וגם מחסור חמור בזמן.

הפתרונות: את אריזת הדירה הנוכחית כדאי להפקיד בידיים מקצועיות שזוהי המומחיות שלהן. גם את סידורו של הבית החדש אפשר לבצע בעזרת אותם אנשי מקצוע שאמונים על סדר וארגון, ומבצעים זאת ביעילות מרבית, ובאופן דומה את פעולות הניקיון השונות אתם יכולים אמנם לבצע בעצמכם – אבל דרך טובה יותר היא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון.

מה כולל שירות ניקיון דירה חדשה?

חברת ניקיון דירות מנוסה מבצעת מגוון רחב מאוד של פעולות שיהפכו את הכניסה שלכם לבית החדש לנעימה ובעיקר קלה, ולא כשאתם מותשים ורצוצים.

כך למשל ינוקו באופן יסודי החלונות והתריסים – פעולה שרובנו מתקשים להשלים בהצלחה ובוודאי שלא פנויים להקדיש לכך זמן בתקופה לחוצה. בהקשר זה, כדאי לזכור שאם מדובר על דירה מקבלן כמעט תמיד נשארים סימנים של עבודות הבנייה על הזגוגיות של החלונות, על המסגרות שלהם וגם על התריסים, ואם מדובר על דירה יד שנייה, רוב הסיכויים שעל כל המרכיבים הנ"ל הצטברו לא מעט לכלוכים לאורך השנים ולא תמיד הם נוקו באופן מושלם.

באופן דומה, חברת ניקיון תבריק את חדר הרחצה ואת חדרי השירותים, תוודא שאין בהם כתמי צבע או שאריות רובה וכו', ותספק מענה מקצועי גם למקרים קשים דוגמת עובש בקירות. המטבח יצוחצח אף הוא ותשומת לב מלאה תינתן גם לרצפה – כולל פוליש במידת הצורך.

איך לבחור חברת ניקיון לקראת מעבר?

ישנם 3 דגשים עיקריים לבחירה נכונה של חברת הניקיון שתעזור לכם לעבור דירה בלי לחץ מיותר:

  1. ניסיון – חברת ניקיון דירות מנוסה יודעת להתמודד עם כל לכלוך מכל סוג שהוא, בהצלחה ובמהירות.
  2. אמינות – גם בכדי שאנשי המקצוע שהזמנתם יגיעו בדיוק במועד הרצוי ולא יעכבו את המעבר, וגם על-מנת שתוכלו לסמוך עליהם ולהשאיר אותם לבד בבית החדש בלי לדאוג.
  3. חומרי ניקוי איכותיים וידידותיים (גם לבני אדם וגם לסביבה) שהרי בימינו ישנה מודעות רבה לנזקים שעלולים לגרום כימיקלים רעילים גם לנו וגם לכדור הארץ (מה גם שבסופו של דבר פגיעה בסביבה היא פגיעה בנו).